Zapytaj o stawkę
W ciągu 3 godzin w dni robocze po otrzymaniu zapytania nasz kierownik klienta skontaktuje się z Tobą.
Wypełnij formularz i nasz specjalista oddzwoni do Ciebie w najbliższym czasie
Godziny pracy Pon - Pt 08:00 - 20:00
ul. Bartycka 22B, lok. 21A, Warszawa, 00-716
Zapytaj o stawkę

Transport drogowy sprzętu komputerowego GB – DE

Trasa: Wielka Brytania – Niemcy.

Laptopy, tablety, iPady można sklasyfikować jako towary delikatne. Przestrzegamy pewnych zasad, aby Twój ładunek dotarł cały i bezpieczny bez żadnej niemiłej historii. Cały sprzęt jest zapakowany w fabryczne pudła, ale nadal konieczne jest przestrzeganie prawidłowego rozmieszczenia towarów na paletach i odpowiedniego zabezpieczenia palet, tak, aby zapobiec wstrząsom.

Dbamy o przewożony towar.

Wiemy, że w trakcie transportu masz wiele pytań. Dlatego w naszej firmie każdy etap dostawy ładunku jest kontrolowany przez naszych specjalistów.

Przed załadunkiem po kontakcie z kierowcą informujemy, kiedy samochód przyjedzie na załadunek. Na etapie załadunku będziesz miał wiedzę, czy załadunek został rozpoczęty, zakończony, czy zostały wystawione dokumenty transportowe i celne.

Na całej trasie Twojego ładunku będziemy regularnie informować Cię o jego lokalizacji. Status auta będziemy podawać co najmniej dwa razy dziennie. W weekendy otrzymasz informacje o rozpoczęciu i zakończeniu przerwy weekendowej, a także o przeprawie przez kanał La Manche. Będziemy również na bieżąco informować Cię o czynnościach w urzędzie celnym – od przybycia do odprawy celnej aż do zakończenia procedury celnej.

Gdy towar dotrze do miejsca rozładunku otrzymasz informację o przybyciu na rozładunek, o jego rozpoczęciu i zakończeniu. Bezpośrednio po załadunku i rozładunku przesyłamy zdjęcia dokumentów, które otrzymał kierowca.

Rozumiemy, że ważne jest, abyś był świadomy wszystkich etapów dostawy Twojego ładunku, dlatego na bieżąco Cię informujemy. Z nami możesz być pewien bezpieczeństwa i terminowej dostawy towaru. Dziękujemy za wybranie naszej firmy.

 

Rób interesy z KRAFTTRANS!

Zapytaj o zakład

W ciągu 3 godzin w dni robocze po otrzymaniu zapytania nasz kierownik klienta skontaktuje się z Tobą.

WYBIERZ DODATKOWĄ USŁUGĘ

PODZIĘKOWAĆ!

Twoje zgłoszenie zostało przyjęte.
Nasz menadżer
wkrótce się z Tobą skontaktuje.